Automatysk sensor-oandreaun: de kontaktleaze hândesinfeksjemasine is ûntworpen omnebulaehânreiniger of alkohol, en soargje foar automatyske dosaasje fan spray, wat in rappe en maklike hândesinfeksje mooglik makket en beriktesoptimale hânhygiëne.
Handich en hygiënysk:jDoch gewoan jo hân ûnder de sensor om de seepdispenser te starten, jo kinne krúsynfeksje effektyf foarkomme sûnder de seepdispenser oan te reitsjen. Geskikt foar iepenbiere plakken lykas kantoaren, hotels, sikehûzen, medyske ynstellingen, skoallen, ensfh.






| Artikelnr.: | F12 |
| Produktgrutte: | 126,2 * 18 m 2,2 * 271,5 m |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1000ml |
| Ofstân mjitte: | 2-10 sm |
| Folume fan lûd: | 1-4 nivo ferstelber |
| Dosering: | 0.1-2ml ferstelber |
| Ynstallaasje: | Oan 'e muorre monteard, buroblêd, statyfstân |
| Pomptype: | Opsjoneel (Spray/Drop/Skompomp) |
| Mjitberik: | 0℃-42℉ (0℉-107.6℉) |
| Wurktemperatuer: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Alarmtemperatuer: | Ferstelber (37.3-39 ℃) |
| Oandriuwing troch: | AA-batterij, 18650-batterij, type C elektrysk |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Útstjoering yn 18 talen: | |
| Sineesk, Ingelsk, Spaansk, Japansk, Portugeesk, Koreaansk, Dútsk, Frânsk, Russysk, Italiaansk, Arabysk, Tuksiedsk, Tailân, Kambodjaansk, Yndonesysk, Bengaalsk, Hindi, Fietnameesk | |
| F12 Pakket: | 1pc/kleurdoaze; 12pcs/karton |
| Ien kleurdoaze befettet: 1x dispenser, 1x dripbak, 1x hantlieding, 1x USB-kabel, 2x muorreskroeven. | |
| 14x14x30 sm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 sm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Tripodpakket: | 1 stik/brune doaze; 20 stiks/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.