Funksjes
Automatysk sensorbediene: de kontaktleaze hândesinfeksjemasine is ûntworpen om hândesinfeksjemiddel of alkohol te nebulaearjen, en automatyske dosaasje fan spray te leverjen, wat in rappe en maklike hândesinfeksje mooglik makket en krúsbesmetting elimineert, wêrtroch optimale hânhygiëne berikt wurdt.
Handich en hygiënysk: set jo hân gewoan ûnder de sensor om de seepdispenser te starten, jo kinne krúsynfeksje effektyf foarkomme sûnder de seepdispenser oan te reitsjen. Geskikt foar iepenbiere plakken lykas kantoaren, hotels, sikehûzen, medyske ynstellingen, skoallen, ensfh.
Spesifikaasje
| Artikelnr.: | F1307 |
| Produktgrutte: | 120x120x260 mm |
| Kleur: | Wyt |
| Kapasiteit: | 1000ml |
| Materiaal: | 100% Virgin ABS Engineering Plastic |
| Flesse: | Opfolber |
| Produktgewicht: | 0,90 kg |
| Oandriuwing troch: | 4 stiks C-grutte batterijen of 110V/220V adapter * Batterijen binne net ynbegrepen |
| Ynstallaasje: | Oan 'e muorre monteard/flierstandert |
| Pomptype: | Opsjoneel (Spray/Drop/Skompomp) |
| Brûk Dosering: | 1-floeistofpomp: 1ml elke kear |
| 2-Skompomp: 0.8ml elke kear | |
| 3-spuitpomp: 0.8ml elke kear | |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Ferpakking: | 1 stik/brune doaze; 15 stiks/karton |
| Kartongrutte: | 65,5X41X29 sm |
| NW/GW: | 13,80/14,50 kg |
Paklist:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Hânlieding x1
Muurbefestigingsskroeven x2
Stipegesp x 1
Opmerkings: batterijen en USB-adapter binne net ynbegrepen yn it pakket
Kwaliteitsfersekering:
1. Elk produksjeproses wurdt ynspektearre troch ús QC-team
2. Kwaliteit wurdt fersekere troch profesjonele yngenieur
3. CE, FCC, ROHS-sertifikaten goedkard en hawwe selsbesittende patinten
Klanttsjinst
1. Jo fraach oangeande ús produkten of priis wurdt binnen 24 oeren beantwurde.
2. Bliuw ús klanten ynformearje oer it produksjeproses en helpe by it regeljen fan kwaliteitsynspeksje as it nedich is.
3. Ienjierrige garânsje en ferantwurdlike tsjinst nei ferkeap.
4. Profesjoneel ferkeap- en yngenieursteam om in goede oankeapûnderfining te garandearjen.
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.