Fideo
Spesifikaasje
| Artikelnr.: | DAZ-BOX |
| Produktgrutte: | 410x200x120mm |
| Kleur: | Sulver |
| Kapasiteit: | 2500ml |
| Materiaal: | Metaal mei poeiercoating ôfmakke |
| Útdiele tiid: | 0.2-0.5s |
| Útjefôfstân | 1,5-3 inch |
| Ynstallaasje: | Tafelblad/Muorremonteare/Flierstand |
| Pomptype: | Drip/Spray/Skom opsjoneel |
| Elektryske oanfier 1: | DC Elektrysk |
| Elektryske oanfier 2: | 4 * C-grutte batterijen |
| Útwreide batterijlibben: | >30.000 syklusen |
| Sertifikaat | CE, RoHS, FCC |
| Ferpakking: | 1 stik/brune doaze; 2 stikjes/karton |
| Kartongrutte: | 45,5X25X18,5 sm |
| NW/GW: | 2,80/3,15 kg |
| Paklist | |
| útdieler | 1 |
| USB-kabel | 1 |
| Hantlieding | 1 |
| Stipegesp | 1 |
| Skroeven foar muorrebefestiging | 2 |

FAQ
F: Kinne wy allinich samples bestelle foar testen foardat wy in bestelling pleatse?
A: Wis, stekproefbestelling is akseptabel foar ús.
F: Hokker betelmetoade akseptearje jo?
A: Standertbetingsten: T/T foarôf. Grut bedrach: L/C op sicht.
Lyts bedrach lykas stekproefkosten: Paypal en Western Union.
F: Hoe ferstjoere jo de guod meastal? En hoe lang duorret it om te leverjen?
A: Foar stekproeven en lytse bestellingen, per ekspres, duorret it meastal 3-5 dagen. Foar grutte bestellingen, as jo driuwend nedich binne, kinne wy guod per loft ferstjoere. As jo fracht besparje wolle, kinne wy se per see ferstjoere, wat sawat 30-50 dagen duorret, ôfhinklik fan jo bestimming.
F: Kin ik ús logo op produkt en ferpakking meitsje? Hoe moat ik dat dwaan?
A: Jou asjebleaft LOGO-bestannen en easken mei hege resolúsje, wy sille tekeningen meitsje foar jo om te befêstigjen. Nei it ûntfangen fan jo befêstiging sille wy 2-3 foarbylden meitsje foar jo om opnij te befêstigjen.
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.