Fideo
Spesifikaasje
| Artikelnr.: | K9 Pro Plus mei Wifi troch Tuya-app |
| Produktgrutte: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1200ml |
| Ofstân mjitte: | 2-10 sm |
| Folume fan lûd: | 1-4 nivo ferstelber |
| Dosering: | 0.1-2ml ferstelber |
| Ynstallaasje: | Oan 'e muorre monteard, buroblêd, statyfstân |
| Pomptype: | Opsjoneel (Spray/Drop/Skompomp) |
| Mjitberik: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarmtemperatuer: | Ferstelber |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Útstjoering yn 18 talen: | |
| Sineesk, Ingelsk, Spaansk, Japansk, Portugeesk, Koreaansk, Dútsk, Frânsk, Russysk, Italiaansk, Arabysk, Tuksiedsk, Tailân, Kambodjaansk, Yndonesysk, Bengaalsk, Hindi, Fietnameesk | |
| Ferpakking: | 1pc/kleurdoaze; 9pcs/karton |
| Kleurkast omfetsje: | 1x dispenser, 1x lekbak, 1x hantlieding, 1x USB-kabel, 2x muorreskroeven. |
| Grutte fan 'e kleurdoaze: | 15,5 × 15,5 × 31,5 sm |
| Kartongrutte: | 49x495x36 sm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Foardielen: | |
| * Talen wikselje | * Ferstelbere dosaasje |
| * Ferstelber lûdsnivo | * Registrearje temperatuermjittingsgegevens |
| * Kapasiteitsynstelling | * Ien app kin meardere funksjes kontrolearje |

Automatysk sensorbediene: dizze kontaktleaze dispenser foar hândesinfeksje is ûntworpen om hândesinfeksje of alkohol te neveljen, en automatyske dosaasje fan spray te leverjen, wat in rappe en maklike hândesinfeksje mooglik makket en krúsbesmetting elimineert, wêrtroch optimale hânhygiëne berikt wurdt.
Oan 'e muorre monteare styl: oan 'e muorre monteare seepdispenser wurket goed om it oanrjocht oerflak rommelfrij te hâlden.
Batterij-oandreaun en oplaadber: dizze alkoholseepdispenser wurket mei batterijen, en wurdt ek oandreaun troch in adapter. (Net foarsjoen fan oplaadadapter en batterijen)
Wifi beskikber: it wurdt stipe troch de Tuya-app dy't jo kinne downloade fan jo mobile tillefoans. Dêrmei kinne jo alle funksjes maklik en handich kontrolearje.
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.