Grutte kapasiteit: dizze automatyske dispenser foar hânreiniger hat in grutte kapasiteit fan 1200 ml, geskikt foar gebrûk fan ferskate desinfektearjende floeistoffen en hânreinigers, foar deistich gebrûk en profesjoneel gebrûk, perfekt foar thús, hotels, sikehûzen of oare iepenbiere plakken.
Automatysk sensorbediene: de kontaktleaze hândesinfeksjemasine is ûntworpen om hândesinfeksjemiddel of alkohol te nebulaearjen, en automatyske dosaasje fan spray te leverjen, wat in rappe en maklike hândesinfeksje mooglik makket en krúsbesmetting elimineert, wêrtroch optimale hânhygiëne berikt wurdt.


| Artikelnr.: | K9 Pro Dual |
| Produktgrutte: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1200ml |
| Ofstân mjitte: | 2-10 sm |
| Folume fan lûd: | 1-4 nivo ferstelber |
| Dosering: | 0.1-2ml ferstelber |
| Ynstallaasje: | Oan 'e muorre monteard, buroblêd, statyfstân |
| Pomptype: | Opsjoneel (Spray/Drop/Skompomp) |
| Mjitberik: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarmtemperatuer: | Ferstelber |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Útstjoering yn 18 talen: | |
| Sineesk, Ingelsk, Spaansk, Japansk, Portugeesk, Koreaansk, Dútsk, Frânsk, Russysk, Italiaansk, Arabysk, Tuksiedsk, Tailân, Kambodjaansk, Yndonesysk, Bengaalsk, Hindi, Fietnameesk | |
| K9 Pro dûbel pakket: | 1pc/kleurdoaze; 9pcs/karton |
| Ien kleurdoaze befettet: 1x dispenser, 1x dripbak, 1x hantlieding, 1x USB-kabel, 2x muorreskroeven. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 sm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Tripodpakket: | 1 stik/brune doaze; 20 stiks/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.