Grutte kapasiteit: dizze automatyske dispenser foar hânreiniger hat in grutte kapasiteit fan 1000 ml, geskikt foar gebrûk fan ferskate desinfektearjende floeistoffen en hânreinigers, foar deistich gebrûk en profesjoneel gebrûk, perfekt foar thús, hotels, sikehuzen of oare iepenbiere plakken.
Handich en hygiënysk: set jo hân gewoan ûnder de sensor om de seepdispenser te starten, jo kinne krúsynfeksje effektyf foarkomme sûnder de seepdispenser oan te reitsjen. Geskikt foar iepenbiere plakken lykas kantoaren, hotels, sikehûzen, medyske ynstellingen, skoallen, ensfh.

| Artikelnr.: | F1307 mei flierstand |
| Grutte fan seepdispenser: | 120x120x260 mm |
| Kleur fan seepdispenser: | Wyt |
| Kapasiteit foar seepdispensaasje: | 1000ml |
| Materiaal foar seepdispenser: | 100% Virgin ABS Engineering Plastic |
| Seepdispensefles: | Opfolber |
| Gewicht fan de seepdispenser: | 0,90 kg |
| Oandriuwing troch: | 4*C-grutte batterij of 110V/220V-adapter |
| Flierstân: | Materiaal fan it bakje: Metaal mei poeiercoating Buismateriaal: Aluminium mei poedercoating Materiaal fan 'e basis fan 'e stand: stiel mei poeiercoating |
| Pomptype: | Opsjoneel (Spray/Drop/Skompomp) |
| Brûk Dosering: | 1-floeistofpomp: 1ml elke kear |
| 2-Skompomp: 0.8ml elke kear | |
| 3-spuitpomp: 0.8ml elke kear | |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Ferpakking: | 1 set/doaze |
| Kartongrutte: | 36X34X20 sm |
| NW/GW: | 5,6/6,2 kg |
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.