Automatysk sensorbediene: de kontaktleaze hândesinfeksjemasine is ûntworpen om hândesinfeksjemiddel of alkohol te neveljen, en automatyske dosaasje fan spray te leverjen, wat in rappe en maklike hândesinfeksje mooglik makket en optimale hânhygiëne berikt.
Handich en hygiënysk: set jo hân gewoan ûnder de sensor om de seepdispenser te starten, jo kinne krúsynfeksje effektyf foarkomme sûnder de seepdispenser oan te reitsjen. Geskikt foar iepenbiere plakken lykas kantoaren, hotels, sikehûzen, medyske ynstellingen, skoallen, ensfh.
| Artikelnr.: | DAZ-BOX mei flierstand |
| Produktgrutte: | 410x200x120mm |
| Kleur: | Sulver |
| Kapasiteit: | 2500ml |
| Materiaal: | Metaal mei poeiercoating ôfmakke |
| Útdiele tiid: | 0.2-0.5s |
| Útjefôfstân | 1,5-3 inch |
| Flierstân: | Materiaal fan it bakje: Metaal mei poeiercoating Buismateriaal: Aluminium mei poedercoating Materiaal fan 'e basis fan 'e stand: stiel mei poeiercoating |
| Pomptype: | Drip/Spray/Skom opsjoneel |
| Elektryske oanfier 1: | DC Elektrysk |
| Elektryske oanfier 2: | 4 * C-grutte batterijen |
| Útwreide batterijlibben: | >30.000 syklusen |
| Sertifikaat | CE, RoHS, FCC |
| Ferpakking: | 1 set/doaze |
| Kartongrutte: | 47X36.5X39.5cm |
| NW/GW: | 9,5/10,35 kg |




Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.