Aerosoldispenseris in apparaat dat de loftkwaliteit fan wen- en wurkromten ferbetterje kin, de loft automatysk suverje kin en geur tafoegje kin. It kin ferskate geuren yn 'e loft eliminearje, en kin sterilisearje en de geur fan 'e binnenloft konstant behâlde, dy't ûnskealik is foar it minsklik lichem. Krûden wurde wûn út natuerlike planten. Natuerlike geuren hawwe in ferfrissend en ferfrissend effekt. It wurdt brûkt foar it spuiten fan aerosol-navulling om de noflike geur te ferheegjen foar toilet, hotel, kantoar, gearkomsteromte, badkeamer, ensfh.
| Artikelnr.: | ADS01 |
| Produktgrutte: | 212x90x90 mm |
| Kleur: | Wyt |
| Materiaal: | PP |
| Produktgewicht: | 185g |
| Yntervaltiid: | 5/15/30 minuten (oanpasber) |
| Streamtafier: | 2 x AA-batterijen (net ynbegrepen) |
| Dosering: | 0.1ml |
| Ynstallaasje: | Oan 'e muorre monteard, buroblêd |
| Kompatibele aerosolkapasiteit: | 300ml |
| Kompatibele aerosolgrutte (H x Diameter): | Ongeveer 14 x 6,5 sm |
| Oanfraach: | thúsbadkeamer, iepenbier toilet, hotel, restaurant en mear |
| Pakket ynbegrepen:: | 1 x AutomatyskAerosoldispenser(batterij en aerosol net ynbegrepen) |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Ferpakking: | 24 stikken/karton, feilige ferpakking |
| Kartongrutte: | 50X38X22 sm |
| NW/GW: | 4,39/4,98 kg |
BedriuwQC-proses fan seepdispensers
1. Ynspeksje fan rau materiaal en reserveûnderdielen, 100% trochjaan
2. Ynspeksje fan produksjeproses, 100% slagge
3. Test fan ôfmakke produkten, lykas stroomfoarsjenning, temperatuerkalibraasje en mjitting, pompfunksje, ensfh., 100% slagge
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd is in betûfte fabrikant yn Shenzhen, Sina, mei avansearre produksjemasines, in betûft R&D-team, en in fabryk fan mear as 3000 ㎡. Wy produsearje benammen ferskate dispensers foar hândesinfeksjemiddel.
Us seepdispensers hawwe ferskate tapassingen, lykas hotel, thús, kantoar, skoalle, winkelsintrum, ensfh., mei of sûnder temperatuermjitting, en kinne op buroblêd, muorre of statyf pleatst wurde, en krije in protte patinten en sertifikaten lykas CE, RoHs, FCC.
Wy biede net allinich produkten oan, mar leverje ek koarte, folsleine en yndividuele ûntwerpen neffens de easken fan klanten. Wy hawwe in profesjoneel QC-team en soargje derfoar dat alle produkten foarôfgeand oan ferstjoering ynspektearre wurde op basis fan AQL-kritearia.
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.