Automatysk sensorbediene: de kontaktleaze hândesinfeksjemasine is ûntworpen om hândesinfeksjemiddel of alkohol te neveljen, en automatyske dosaasje fan spray te leverjen, wat in rappe en maklike hândesinfeksje mooglik makket en optimale hânhygiëne berikt.
Handich en hygiënysk: set jo hân gewoan ûnder de sensor om de seepdispenser te starten, jo kinne krúsynfeksje effektyf foarkomme sûnder de seepdispenser oan te reitsjen. Geskikt foar iepenbiere plakken lykas kantoaren, hotels, sikehûzen, medyske ynstellingen, skoallen, ensfh.


| Artikelnr.: | F18 |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 350ml |
| Ofstân mjitte: | 2-10 sm |
| Folume fan lûd: | 1-4 nivo ferstelber |
| Dosering: | 0.1-2ml ferstelber |
| Ynstallaasje: | Oan 'e muorre monteard, buroblêd, statyfstân |
| Pomptype: | Opsjoneel (Spray/Drop/Skompomp) |
| Mjitberik: | 0℃-42℉ (0℉-107.6℉) |
| Wurktemperatuer: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Alarmtemperatuer: | Ferstelber (37.3-39 ℃) |
| Oandriuwing troch: | AA-batterij, 18650-batterij, type C elektrysk |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Útstjoering yn 18 talen: | |
| Sineesk, Ingelsk, Spaansk, Japansk, Portugeesk, Koreaansk, Dútsk, Frânsk, Russysk, Italiaansk, Arabysk, Tuksiedsk, Tailân, Kambodjaansk, Yndonesysk, Bengaalsk, Hindi, Fietnameesk | |
| F18 Pakket: | 1pc/kleurdoaze; 12pcs/karton |
| Ien kleurdoaze befettet: 1x dispenser, 1x dripbak, 1x hantlieding, 1x USB-kabel, 2x muorreskroeven. | |
| 14x14x30 sm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 sm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Tripodpakket: | 1 stik/brune doaze; 20 stiks/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.