Fideo
Spesifikaasje
| Artikelnr.: | K9 Pro Plus |
| Produktgrutte: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1200ml |
| Ofstân mjitte: | 2-10 sm |
| Folume fan lûd: | 1-4 nivo ferstelber |
| Dosering: | 0.1-2ml ferstelber |
| Ynstallaasje: | Oan 'e muorre monteard, buroblêd, statyfstân |
| Pomptype: | Opsjoneel (Spray/Drop/Skompomp) |
| Mjitberik: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarmtemperatuer: | Ferstelber |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Útstjoering yn 18 talen: | |
| Sineesk, Ingelsk, Spaansk, Japansk, Portugeesk, Koreaansk, Dútsk, Frânsk, Russysk, Italiaansk, Arabysk, Tuksiedsk, Tailân, Kambodjaansk, Yndonesysk, Bengaalsk, Hindi, Fietnameesk | |
| Ferpakking: | 1pc/kleurdoaze; 9 pcs/karton |
| Kleurkast omfetsje: | Dispenser x1 USB-kabel x1 Hânlieding x1 Stipegesp x1 Muurbefestigingsskroeven x2 Dripbak x1 Trechter x1 Efterkant lade x1 Karton kwantiteit: 9 stikken / karton Grutte fan masterkarton: 49x49x36 sm Gewicht: 11,6 kg/Karton Opmerkings: batterijen en USB-adapter binne net ynbegrepen yn it pakket |
| Grutte fan 'e kleurdoaze: | 15,5 × 15,5 × 31,5 sm |
| Kartongrutte: | 49x495x36 sm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
Eigenskippen:
1. Kin op buroblêd, muorre, statyf pleatst wurde
2. Stipet 18 talen
3. Stromboarnen: USB, 4 AA- of 2 18650-batterijen
4. Eigendomspatent, CE, ROHS, FCC goedkard
5. Meardere nozzles: spuite, dripke, skomje
7. OEM en ODM beskikber


Klanttsjinst:
1. Jo fraach oangeande ús produkten of priis sil binnen 24 oeren beantwurde wurde.
2. Bliuw ús klanten ynformearje oer it produksjeproses en helpe by it regeljen fan kwaliteitsynspeksje as it nedich is.
3. Ienjierrige garânsje en ferantwurdlike tsjinst nei ferkeap.
4. Profesjoneel ferkeap- en yngenieursteam om in goede oankeapûnderfining te garandearjen.
Kwaliteitsfersekering:
1. Elk produksjeproses wurdt ynspektearre troch ús QC-team
2. Kwaliteit wurdt fersekere troch profesjonele yngenieur
3.CE, FCC, ROHS-sertifikaten goedkard en hawwe selsbesitte patinten
4. Ien jier garânsje
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.