Fideo
Eigenskippen:
Temperatuermjitting op lange ôfstân: mei in sensor fan hege kwaliteit binnenin kin de K9 Pro F floeibere seeptermometer de temperatuer oant 3m kontrolearje, tige geskikt foar gebrûk yn iepenbiere romten, lykas skoalle, hotel, sikehûs, winkelsintrum, ensfh.
Oan 'e muorre monteare styl: automatyske desinfeksjemiddeldispenser foar oan 'e muorre wurket goed om it oanrjocht oerflak frij en skjin te hâlden.
Batterij-oandreaun en oplaadber: dizze alkoholseepdispenser wurdt oandreaun troch AA- of 18650-batterijen, en kin ek oandreaun wurde troch in adapter. (Net foarsjoen fan oplaadadapter en batterijen).
Handich en hygiënysk: set jo hân gewoan ûnder de sensor om de automatyske seepdispenser te starten, jo kinne krúsynfeksje effektyf foarkomme sûnder de seepdispenser oan te reitsjen. Geskikt foar iepenbiere plakken lykas kantoaren, hotels, sikehûzen, medyske ynstellingen, skoallen, ensfh. It mjit tagelyk de temperatuer fan hannen en foarholle.


| Artikelnr.: | K9 Pro F |
| Produktgrutte: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1200ml |
| Ofstân mjitte: | 3m |
| Folume fan lûd: | 1-4 nivo ferstelber |
| Dosering: | 0.1-2ml ferstelber |
| Ynstallaasje: | Oan 'e muorre monteard, buroblêd, statyfstân |
| Pomptype: | Opsjoneel (Spray/Drop/Skompomp) |
| Mjitberik: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarmtemperatuer: | Ferstelber |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Útstjoering yn 18 talen: | |
| Sineesk, Ingelsk, Spaansk, Japansk, Portugeesk, Koreaansk, Dútsk, Frânsk, Russysk, Italiaansk, Arabysk, Tuksiedsk, Tailân, Kambodjaansk, Yndonesysk, Bengaalsk, Hindi, Fietnameesk | |
| Ferpakking: | 1pc/kleurdoaze; 9pcs/karton |
| Kleurkast omfetsje: | Dispenser x1 USB-kabel x1 Hânlieding x1 Stipegesp x1 Skroeven foar muorrebefestiging x2 Dripbak x1 Trechter x1 Efterkantbak x1 Kartonhoeveelheid: 9 stikken/kartonGrutte fan masterkarton: 49x495x35 smGewicht: 11,6 kg/Karton Opmerkings: batterijen en USB-adapter binne net ynbegrepen yn it pakket |
| Grutte fan 'e kleurdoaze: | 15,5 × 15,5 × 31,5 sm |
| Kartongrutte: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Artikelnr.: | K9 Pro F |
| Produktgrutte: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1200ml |
| Ofstân mjitte: | 3m |
| Folume fan lûd: | 1-4 nivo ferstelber |
| Dosering: | 0.1-2ml ferstelber |
| Ynstallaasje: | Oan 'e muorre monteard, buroblêd, statyfstân |
| Pomptype: | Opsjoneel (Spray/Drop/Skompomp) |
| Mjitberik: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarmtemperatuer: | Ferstelber |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Útstjoering yn 18 talen: | |
| Sineesk, Ingelsk, Spaansk, Japansk, Portugeesk, Koreaansk, Dútsk, Frânsk, Russysk, Italiaansk, Arabysk, Tuksiedsk, Tailân, Kambodjaansk, Yndonesysk, Bengaalsk, Hindi, Fietnameesk | |
| Ferpakking: | 1pc/kleurdoaze; 9pcs/karton |
| Kleurkast omfetsje: | Dispenser x1 USB-kabel x1 Hânlieding x1 Stipegesp x1 Skroeven foar muorrebefestiging x2 Dripbak x1 Trechter x1 Efterkantbak x1 Kartonhoeveelheid: 9 stikken/kartonGrutte fan masterkarton: 49x495x35 smGewicht: 11,6 kg/Karton Opmerkings: batterijen en USB-adapter binne net ynbegrepen yn it pakket |
| Grutte fan 'e kleurdoaze: | 15,5 × 15,5 × 31,5 sm |
| Kartongrutte: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.