Fideo
Eigenskippen:
Automatysk sensorbediene: de kontaktleaze seepdispenser foar hannen is ûntworpen om hândesinfeksjemiddel of alkohol te ferneveljen, en automatyske dosaasje fan spray te leverjen, wat in rappe en maklike hândesinfeksje mooglik makket en krúsbesmetting elimineert, wêrtroch optimale hânhygiëne berikt wurdt.
Oan 'e muorre monteare styl: oan 'e muorre monteare desinfeksjemiddeldispenser wurket goed om it oanrjocht oerflak rommelfrij te hâlden.
Batterij-oandreaun en oplaadber: dizze alkoholseepdispenser wurdt oandreaun troch batterijen, en kin ek oandreaun wurde troch in adapter. (Net foarsjoen fan oplaadadapter en batterijen)
Handich en hygiënysk: set jo hân gewoan ûnder de sensor om de seepdispenser te starten, jo kinne krúsynfeksje effektyf foarkomme sûnder de seepdispenser oan te reitsjen. Geskikt foar iepenbiere plakken lykas kantoaren, hotels, sikehûzen, medyske ynstellingen, skoallen, ensfh. It mjit tagelyk de temperatuer fan hannen en foarholle.









| Technologyske parameters | |
| Batterij | 4 x AA-batterijen, 2 x 18650-batterijen of USB |
| Materialen | topklasse ABS + HDPE, net werbrûkt |
| Kleur | wyt, oare kleuren kinne oanpast wurde |
| Diminsje | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Kapasiteit | 1200 ml |
| Krektens | ±0,2 °C |
| Omjouwingstemperatuer | 10-40 °C (15 °C-35 °C is it bêste) |
| Mjitberik | 0-50°C |
| Alarmtype | knipperjend + piepjend "DIDIDI" |
| Nozzle-typen | Opsjoneel (Spray/Drop/Skompomp) |
| Pleatsing | Oan 'e muorre monteard, buroblêd, statyfstân |
Pakket befettet:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Hânlieding x1
Stipegesp x1
Muurbefestigingsskroeven x2
Dripbak x1
Trechter x1
Efterkant lade x1
Karton kwantiteit: 9 stikken / karton
Grutte fan masterkarton: 49x49x36 sm
Gewicht: 11,6 kg/Karton
Opmerkings: batterijen en USB-adapter binne net ynbegrepen yn it pakket
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.