De automatyske luchtgeurdispenser fan Siweiyi is in standertgrutte, batterij-oandreaune dispenser dy't automatysk aerosolsprays ferspriedt mei programmearre yntervallen. Hy wurket it effektyfst as er oan 'e muorre monteard is, op syn minst twa meter boppe de flier.
| Artikelnr.: | ADS05 |
| Produktgrutte: | 212x90x90 mm |
| Kleur: | Wyt |
| Materiaal: | PP |
| Produktgewicht: | 185g |
| Yntervaltiid: | 5 / 15 / 30 minuten (oanpasber) |
| Streamtafier: | 2 x AA-batterijen (net ynbegrepen) |
| Dosering: | 0.1ml |
| Ynstallaasje: | Oan 'e muorre monteard, buroblêd |
| Kompatibele aerosolkapasiteit: | 300ml |
| Kompatibele aerosolgrutte (H x Diameter): | Ongeveer 14 x 6,5 sm |
| Oanfraach: | thúsbadkeamer, iepenbier toilet, hotel, restaurant en mear |
| Pakket ynbegrepen:: | 1 x Automatyske aerosoldispenser (batterij en aerosol net ynbegrepen) |
| Sertifikaat: | CE, ROHS |
| Ferpakking: | 24 stikken/doaze |
| Kartongrutte: | 50X38X22cm |
| NW/GW: | 4,39/4,98 kg |
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.