| Grutte | 126,2 * 182,2 * 271,5 mm |
| Materiaal | PP-plestik |
| Kleur | Wyt |
| Kapasiteit | 1000ml |
| Streamtafier | AA/18650 Batterijen & USB Elektryske |
| Ynklusyf | dispenser x1 |
| USB-kabel x1 | |
| Hânlieding x1 | |
| Stipegesp x1 | |
| Muurbefestigingsskroeven x2 | |
| Dripbak x1 | |
| Trechter x1 | |
| Efterkant lade x1 | |
| Karton kwantiteit | 12 stikken/doaze |
| Grutte fan it masterkarton | 57 × 44,5 × 33,5 sm |
| Gewicht | 12,2 kg/Karton |
| Opmerkings | batterijen en USB-adapter binne net ynbegrepen yn it pakket |


Eigenskippen:
Automatysk sensorbediene: de kontaktleaze seepdispenser foar hannen is ûntworpen foar hândesinfeksjemiddel, gel of alkohol, en leveret automatyske dosaasje fan spray, wat in rappe en maklike hândesinfeksje mooglik makket en krúsbesmetting elimineert.
Meardere pleatsingen: it kin op it buroblêd pleatst wurde en ek op in muorre of statyf monteard wurde, wat handich is om op ferskate plakken te brûken.
Batterij-oandreaun en oplaadber: dizze alkoholseepdispenser wurdt oandreaun troch 4 AA- of 2 18650-batterijen, en kin ek oandreaun wurde troch in type-c-kabel. (Net foarsjoen fan in oplaadadapter en batterijen)
Handich en hygiënysk: set jo hân gewoan ûnder de sensor om de dispenser te starten, jo kinne krúsynfeksje effektyf foarkomme. It is geskikt foar iepenbiere plakken lykas kantoaren, hotels, sikehûzen, medyske ynstellingen, skoallen, ensfh.
Sûnt syn oprjochting hat ús fabryk produkten fan earste wrâldklasse ûntwikkele mei it oanhâlden fan it prinsipe
fan kwaliteit earst. Us produkten hawwe in poerbêste reputaasje yn 'e sektor krigen en binne weardefol en betrouber ûnder nije en âlde klanten.